EC Malta Dil Okulu


EC Malta Dil Okulu, küçük bir körfezin etrafına inşa edilmiş büyüleyici bir turizm merkezi olan St. Julian’s’ta yer almaktadır. Okul modern ve yıl boyunca aktivitelerle doludur.

 • Lansman tarihi: 1991
 • Merkez kapasitesi: 498
 • Sınıf sayısı: 44
 • Minimum yaş: 16 (17 Nis – 28 Nis, 22 Haz – 31 Ağu, 28 Eyl – 26 Eki 2019)
 • Sınıf başına düşen öğrenci sayısı: Ortalama 10 (Maks 12)
  Mini Grup (Maks 6)

EC Malta Dil Okulu

 • Öğrenci salonu
 • Merkez genelinde ücretsiz Wi-Fi internet erişimi
 • Kütüphane olanakları
 • Özel geniş çatı terası
 • Her türlü sıcak ve soğuk yiyecek sunan okul içi kafe
 • Sübvansiyonlu spor salonu üyeliği
 • Beach Club üyeliği (sadece yaz)
 • Sosyal ve kültürel program
 • Öğrenci kullanımı için bilgisayarlı kendi kendine çalışma odası
 • Boyunca interaktif yazı tahtaları

Yaparak öğrenmek

EC’de yaparak öğrenmeye teşvik edildiğiniz için ilerleme en üst düzeye çıkarılır. Görev temelli derslerimiz, öğrencilerin aktif katılımını ve sınıf katılımını ve öğrenciler arasındaki etkileşimi teşvik etmek üzerine odaklanmaktadır. Akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size hedefli destek sağlıyoruz. Değerlendirmelerimiz, nasıl ilerlediğiniz ve nerede daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğu hakkında size geri bildirimde bulunur.

‘Düşünme Sürenizi’ Geliştirin

Becerileriniz ve güveniniz öğretmenlerinizin desteğiyle geliştikçe, İngilizce dinleme, anlama ve hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verme yeteneğiniz de artacaktır. İngilizcenizi sınıfın dışına çıkardığınızda ve İngilizce konuşan canlı destinasyonlarımızdan birinde günlük konuşmaya kattığınızda bu gelişmeleri fark edeceksiniz!

Uzman Desteği

Öğretmenleriniz EC’de geçirdiğiniz süre boyunca sürekli destek, geri bildirim ve bakım sağlamak üzere eğitilmiştir. Size en az iki öğretmen tarafından öğretilecek, sizi çeşitli seslere maruz bırakacak, dinlemenizi geliştirecek ve kelime dağarcığınızı artıracaksınız.

Akıcılığa odaklanan Genel İngilizce kursu, İngilizcenizi geliştirmenize ve dili ve dili nasıl kullanacağınız hakkında pratik bir anlayış kazanmanıza olanak tanır. Seviyenizi geliştirmek ve İngilizce kullanma yeteneğinizi en üst düzeye çıkarmak için 4 beceriye odaklanacaksınız: okuma, yazma, konuşma ve dinleme.

Bu kursta ne bekleyebilirsiniz?

Gerçek İngilizce

İngilizce sistemlerinizi (dilbilgisi, kelime bilgisi ve telaffuz) ve becerilerinizi (okuma, yazma, konuşma ve dinleme) geliştirmenize yardımcı olurken, aynı zamanda sizi geliştirmeye devam edecek ve bu bilgiyi gerçekte kullanmanız için size güven verecek olan öğrenme becerilerini geliştiriyoruz. hayat.

Yaratıcı ve Enerjik Sınıflar

Ders oluşturmaya gelince, öğretmenlerimiz neyin işe yaradığını bilir. Sınıflar dinamik, ilgi çekici ve motive edicidir, güçlü yönlerinizi harekete geçirmek ve geliştirmek için tasarlanırken, zayıf bölgelerinize de dikkat çeker. Rahat ve gayri resmi sınıf ortamları, güveninizi artırmanıza, potansiyelinizi gerçekleştirmenize ve akıcılığa doğru ilerlemenize yardımcı olmak için cesaret verici bir atmosfer yaratır.

Otantik Malzemeler

Otantik İngilizcenin yerini alamayacağına inanıyoruz, bu nedenle ders kitaplarına ek olarak öğretmenlerimiz gazete, TV, radyo ve internetten alınan gerçek yaşam kaynaklarını kullanıyorlar. Bu materyallerin özgün doğası, çeşitli günlük bağlamlarda kullanılan İngilizce dilinin zenginliğini takdir etmenizi sağlayacaktır.

Akıcılık geliştirmek, temel becerileri hedeflemek ve hedefinizi kendi diliyle gerçekten deneyimlemek istiyorsanız, bu dinamik kurs pratik İngilizce kullanımına açılan kapınızdır.

Bu Özel Odak Programı, 20 Genel İngilizce dersini, size ve öğrenme için kişisel nedenlerinize göre tasarlanmış yoğun bir deneyim için, hedefinizden ilham alan dil eğitimine odaklanan 10 dersle birleştirir.

Yapılandırılmış sınıf çalışması, temaların haftalık olarak değiştiği her temayı da destekleyecektir. Bunlar arasında ‘İş İngilizcesi – Yerel İşletmelerin Turları’, ‘Sanat ve Kültürün Tanımlanması – Müze Turları’, ‘Yerel – Mahalle Ziyaretleri gibi Konuş’ ve ‘Spor Dili – Stadyum Ziyaretleri’ yer alabilir.

Merkeze ve uygun zaman çizelgesine bağlı olarak, bu kursa kaydolan öğrenciler sınıf dışında haftada 1-2 kez alınacaktır. Öğrenciler, sınıfta tamamladıkları öğrenmeyi destekleyecek çeşitli yerleri ziyaret edecekler.

EC Malta Dil Okulunda dünyanın pek çok ülkesinden öğrenci dil eğitimi için Malta’ya geliyor.