Yurtdışında Dil Eğitimi


yurtsışında eğitim

Yurtdışında Dil Okulları

Küreselleşen dünyada kariyer ve kişisel ihtiyaçlar için artık en az bir yabancı dili bilmek ve de o dile mümkün olduğunca hakim olmak gerekmektedir. Bireysel çabanın yanında dil eğitiminin profesyonel olarak sunulduğu dil okullarında ,yabancı dili günlük yaşamda kullanacak bir ülkede eğitim almak dile olan hakimiyeti arttırır. Yurtdışında Dil Eğitimi almak kariyer planınızın en önemli parçasını oluşturuyor. Mesleğiniz her ne olursa olsun etkin bir yabancı dil kullanımına sahip olmak işinizde, ticaretinizde, sosyal hayat ve kişisel öz güveninize katkı sağlayacaktır.

Dünya’nın pek çok ülkesinde tercih edeceğiniz Dil Okulları ile hem dilinizi geliştirin hem de o ülkenin yaşamı ve kültürü hakkında bilgilere sahip olun. Danışmanlığımız sayesinde pek çok yaygın dil okulunu tanıma ve güncel fiyatlarına erişim imkanına sahip olun. Genel İngilizce, İş için İngilizce, Yaz Okulları gibi pek çok alternatif dil eğitimi sayesinde size en uygun koşul ve zaman diliminde dilediğiniz ülkede eğitim alın. Dil Okulu seçimi yanı sıra Aile Yanı, Yurt, Otel ve Pansiyon gibi pek çok alternatif konaklama koşullarının yanı sıra Tam Pansiyon konaklama, Yarım Pansiyon veya (B&B) Yatak ve Kahvaltı seçenekleri ile kurs döneminizdeki tüm süreç ve ihtiyaçlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

DER Yurtdışı Eğitim Olarak öğrencilerimize yurtdışında dil eğitimi konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti sunmaktayız.
Yurtdışı Dil Okulları
İngiltere Dil Okulları
Amerika Dil Okulları
Kanada Dil Okulları
Avustralya Dil Okulları
Yeni Zelanda Dil Okulları
İtalya Dil Okulları
İspanya Dil Okulları
Fransa Dl Okulları
Almanya Dil Okulları
Avusturya Dil Okulları
Malta Dil Okulları
İsviçre Dil Okulları
İrlanda Dil Okulları
Rusya Dil Ouları
Japonya Dil Okulları
Çin Dil Okulları
Güney Afrika Dil Okulları
Hindistan Dil Okulları
Fas Dil Okulları
Brezilya Dil Okulları
Mexico Dil Okulları
Küba Dil Okulları
Daha detaylı bilgi ve ücretler için lütfen bizimle irtibata geçin!
Bilgi İstek Formu

Dünyanın pek çok ülkesinde dil kursu bulmak ve en kaliteli dil eğitimi alabilmek için Dil Okulları temsilcimizden randevu alabilirsiniz.