AVUSTRALYA DİL OKULLARI

Avustralya dil okulu standartları yüksektir ve Avustralyada dil eğitimi için çok fazla alternatif vardır. Avustralyada İngilizce eğitim veren bir çok kaliteli zincir ve butik dil okulu mevcuttur. Avustralya dil okulları yüksek kalitede eğitim vermektedir. Avustralya hükümeti, Avustralya dil okullarını, kolejleri ve üniversiteleri sıkı bir şekilde denetler. Avustralya dil okullarında İngilizce uzman ve tecrübeli Avustralyalı öğretmenler tarafından uluslararası ortamda öğrenilir.

Avustralya’nın  en büyük şehri Sydneydir, başkenti ise Canberra’dır. Avustralya’da İngilizce dil eğitimi için öğrenciler genellikle Avustralya’nın popüler şehirleri olan Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast ve Perth şehirlerini tercih eder. Avustralyada dil okulları genellikle şehir merkezindedir. Dil okullarının çevresinde çok sayıda cafe, restoran ve alışveriş alanı bulunur.

Avustralya iklimi, coğrafyası, doğal güzellikleri, sayısız milli parkı ve doğal yaşam alanı ile çok dikkat çekicidir. Avustralya’nın resmi dili İngilzicedir ve halkın % 81 i tarafından konuşulmaktadır.  Avustralyanın en iyi dil okulları nda İngilizce öğrenerek  Avustralya’da dil eğitimi alırken aynı zamanda çalışmanız da mümkün. Avustralya 13 hafta ve üzeri dil eğitimine giden öğrencilere çalışma izni veriyor. Avustralya’da eğitim alan öğrencilerin 2 haftada 40 saat çalışma izni vardır. Avustralya Dünyanın en büyük 13. ekonomisidir.

Avustralya Dil Okulu

Tercih ve niteliklerinize uygun Avustralya dil okulları ile ilgili  Avustralya dil okulu başvuru  yapılması, Avustralyada konaklama ayarlanması, Avustralya öğrenci vizesi danışmanlığı yapılması, vizeyi aldıktan sonra uçak biletinizin ayarlanması, dilerseniz karşılama organize edilmesi gibi işlemler için  profesyonel Avustralyada eğitim danışmanlık hizmeti almak için DER Avustralya yurtdışı eğitim danışmanlığı ile  irtibat kurabilirsiniz.