Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları


Yurtdışı Dil Okulu fiyatları tercih edilen ülkeye ve seçilen süreye göre değişmektedir. Yurtdışı dil eğitimi fiyatları her yıl güncellenmektedir. 2019 Yurtdışı dil eğitim fiyatları için aşağıdaki linklerden sürelere göre yurtdışı dil okulu fiyatları, yurtdışı konaklama fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı Dil Okulu Fiyatları 2019

Yabancı dili öğrenmenin en iyi ve kalıcı yolu o dili konuşulan bir ülkede yurtdışı eğitim tecrübesi edinmektir.  Yurtdışında eğitim eğitim almak için en çok tercih edilen dil, dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce. İngiltere’de dil eğitimi almak için İngiltere dil okulları mızı inceleyerek İngiltere Dil okulları fiyatları mızı görebilirsiniz. Amerika’da dil eğitimi almak için Amerika Dil Okulları fiyatları nı , Kanada’da dil eğitimi için Kanada Dil Okulları fiyatları nı , Avustralya’da dil eğitimi için Avustralya Dil Okulları Fiyatları nı inceleyebilirsiniz. Yurtdışında Almanca öğrenmek için ana dili Almanca olan Almanya’da dil eğitimi almayı ve ya Avusturya’da dil eğitimi almayı seçebilirsiniz.  Almanya dil okulu fiyatları ve Avusturya dil okulu fiyatları için yukarıdaki linklerden yurtdışı dil okulu fiyat listeleri mize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı dil okulları indirimleri  yılın belli dönemlerinde Türk Öğrencilere özel kampanyalar ile sunulmaktadır. İndirimli yurtdışı dil okulları fiyatları Listelerde belirtilmiştir.

Eğitim süresi uzadıkça yurtdışı dil okulları eğitim birim fiyatları düştüğü için daha ekonomik olur. Kısa süreli yurtdışı eğitim düşünüldüğü taktirde yoğun bir dil eğitim programı almak daha faydalı olacaktır. Bazı yurtdışı dil okullarında öğleden sonra da dil eğitimi verilmektedir ve daha ekonomiktir.

Yurtdışı Eğitim Fiyat listeleri nde; eğitim, konaklama, kayıt ücreti ve konaklama rezervasyon bedeli ve havalimanı transferi(isteğe bağlı) ücretleri yer almaktadır. Ek olarak bazı ülkelerde zorunlu sağlık sigortası bedeli  ve bazı okullarda yaz dönemi yüksek sezon bedeli , kurs  materyalleri bedeli olmaktadır.

Yurtdışı dil eğitimi maliyetleri nizin tamamına bakacak olursak ; yukarıdaki fiyatlara ek olarak  vize bedeli, uçak bileti ve cep harçlığı gibi ek masraflarınız olacaktır.

Tercih ve niteliklerinize uygun Yurtdışı Dil Eğitimi ile ilgili  Yurtdışı Dil Okulları başvuru  yapılması, Yurtdışı dil okulları konaklama ayarlanması, yurtdışı dil okulları vize danışmanlığı yapılması, vizeyi aldıktan sonra uçak biletinizin ayarlanması, dilerseniz karşılama organize edilmesi gibi işlemler için  profesyonel Yurtdışı dil eğitimi danışmanlık  hizmeti almak için DER Yurtdışı Eğitim Danışmanlık  ile  irtibat kurabilirsiniz.