YURTDIŞI YÜKSEK LİSANS

Yurtdışı yüksek lisans , lisans eğitimini taçlandırarak iş ve kişisel hayatında fark yaratmanıza ve  global bir vizyona sahip olmanızı sağlar!

Yurtdışı master programları çoğu zaman lisans bölümünüzle aynı ve ya çok yakın olarak seçilmelidir. Yurtdışı master ücretleri ve Yurtdışı yüksek lisans şartları  ülkeden ülkeye farklılık göstermekle birlikte yurtdışında master için not ortalaması çok önemlidir. Genelde yurtdışı üniversitelerinde  2,80 ve üzeri ortalama istenilmektedir.

Yurtdışında master yapmak kişiye iş hayatında büyük avantajlar sağlamaktadır.Yurtdışında yüksek lisans yapanlar uluslararası büyük firmalarda, okudukları ülkelerde ve ya üniversitelerde akademik  kariyerlerine devam etmektedir.

Yurtdışında master için burs araştırmak ve yurtdışı master burslarına sahip olmak oldukça zaman alan bir süreç. Yurtdışı yüksek lisans bursları için lisans not ortalamasının ve yüksek lisans eğitimi dili için gerekli olan dil seviyesinin mümkün olduğunca yüksek olması büyük avantaj. MEB ve TEV gibi kurumların yurtdışında master burslarını inceleyebilirsiniz.

Yurtdışında master yapmak için neler gerekli, yurtdışında master yapma şartları ve yurtdışında master nasıl yapılır gibi sorularınız için bizden yurtdışı master danışmanlık alabilirsiniz!

 

Almanyada yüksek lisans ile iyi bir kariyer ve iş, prestijli yüksek statülü bir gelecek sizi bekliyor! Almanya’da Yüksek Lisans Eğitimi için herhangi bir sınav yok ve Almanya Yüksek lisans eğitimi süresince çalışma izni var! Almanyada Master >>

 

Ekonomik ve kalitesi yüksek Avusturya üniversiteleri yurtdışında master yapmak isteyenlere eşsiz bir eğitim fırsatı sunuyor; Avusturya’da yüksek lisans akademik eğitim ile vizyonunuzu geliştirip Avusturya’da Master >>

 

Polonyada yüksek lisans, yurtdışı master için en iyi seçeneklerden biri. Polonya Üniversiteleri İngilizce yüksek lisans alternatifleri, kaliteli eğitimi ve ekonomik maliyetleri ile dünyadan bir çok öğrencinin tercihi! Polonya’da Master >>

 

Ukraynada Yüksek lisans sonrası mavi diploma ile tüm Avrupa’da çalışma hakkınız var. Ukrayna’da yüksek lisans yapmak için lisans mezunu olmanız yeterli, Ukrayna yüksek lisans fiyatları ve yaşam maliyetleri çok ekonomik! Ukraynada Master >>

Yurtdışı Yüksek Lisans

Tercih ve niteliklerinize uygun Yurtdışı üniversiteleri ile ilgili Yurtdışı yüksek lisans başvuru yapılması, konaklamanızın ayarlanması, vize işlemlerinizin özenli bir şekilde yapılması, vizeyi aldıktan sonra uçak biletinizin ayarlanması, dilerseniz karşılama organize edilmesi gibi işlemler için  profesyonel Yurtdışı yüksek lisans danışmanlık hizmeti almak için DER yurtdışı eğitim danışmanlığı ile  irtibat kurabilirsiniz.