Bell Cambridge Dil Okulu


Cambridge Dil Okulları

Bell İngilizce Kursu Cambridge

Bell’de İngilizcenin bir dilden fazlası olduğuna inanıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak bir basamak taşı olacak burası. 60 yıldan fazla bir süredir, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere ve öğretmenlere bir milyondan fazla insanın hayatını dönüştüren unutulmaz öğrenme deneyimleri sağladık.

Öğretmenlik yaklaşımımız olan The Bell Way, yüksek hedefler almanızı, öğrenme hedeflerinizi aşmanızı ve İngilizce dilini kendinize güvenen bir kullanıcı haline getirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bell, Cambridge Üniversitesi mezunu Frank Bell tarafından, dil sevgisi ve kültürler arası anlayışı dil eğitimi yoluyla destekleme vizyonuyla kuruldu. Frank’in ilham kaynağı, İkinci Dünya Savaşı’nda savaş esiri olarak geçirdiği zamandan geldi. Kampın sert koşullarında, mahkum meslektaşlarına İspanyolca ve Fransızca öğretti; hızlı bir şekilde geniş bir konu alanını öğreten gizli bir üniversitenin kurulmasına yol açan basit bir okuma eylemi.

Savaştan sonra Frank Bell İngiltere’ye döndü, deneyimlerini yansıtarak uluslararası işbirliği ve anlayış yolunun öğrenmede yattığına ikna oldu. Bu, 1955 yılında, bugün hala faaliyet gösteren Cambridge’deki ilk dil okulunu açmasına neden oldu. O zamandan beri Bell, Cambridge’deki prestijli bir İngilizce dil okulundan, İngilizce öğrenerek ve İngilizce öğrenerek öğrencilerine dünyayı açan uluslararası kabul görmüş, yüksek kaliteli bir eğitim sektörüne dönüştü. 1972’de Frank Bell, kültürlerarası anlayışı dil eğitimi yoluyla destekleme inancı üzerine kurulan The Bell Educational Trust’ı kurdu.

bell Cambridge
images
Önemli Bilgiler
Kuruluş Yılı
Öğrenci Kapasitesi 120
Sınıf Sayısı 13
En Küçük Yaş 16
Sınıftaki Öğrenci Sayısı 12
Olanaklar Klimalı sınıflar, interaktif yazı tahtası, ücretsiz, kablosuz internet bağlantısı, öğrenci salonu, geniş ekran plazma tv, kütüphane, kantin.
Sosyal Aktiviteler Yürüyüş turları, müze ve tarihi mekanlara ziyaret, film geceleri, sinema gezileri, festivaller, konserler, özel günler için eğlenceler, spor faaliyetleri.
Konaklama Seçenekleri Aile yanı, yurt
Ulaşım Süreleri Okul, restoran, cafe, alışveriş merkezine bir kaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Konaklama seçenekleri 5 dakikalık uzaklıktadır Ana tren istasyonuna ve metroya çok kısa bir yürüyüş mesafesindedir..