Bursa Yurtdışı Eğitim Danışmanlık


BURSA YURTDIŞI EĞİTİM

Der, Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Bursa da 2007 den beri Yurtdışında eğitim danışmanlığı yapmaktadır.  Globalleşen dünyada, İngilizce ve diğer yabancı dillerin vazgeçilmez olduğu günümüzde DER Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak; yurt dışında eğitim arayışında olan öğrencilerin ve velilerin tüm sorularına yurtdışında eğitim almış ve yaşamış; kurucu ve çalışanlarıyla Bursa’da Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yapıyoruz.

Yurtdışı Eğitim

Öğrencilerinin amaç, hedef, ihtiyaç ve bütçesini temel alarak, bireysel bazda çözümler üreterek kişilerin en doğru, ülke, bölge, okul ve program tercihleri yapmaları için  Bursa da yurtdışı eğitim danışmanlığı yapıyoruz. Der yurtdışı eğitim danışmanlığı Bursa olarak başlıca yurtdışı eğitim danışmanlığı verdiğimiz yurtdışı programlarımız;

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Üniversite

Yurtdışı Yüksek Lisans

Yurtdışında Dil Okulu

Yurtdışı Yaz Okulu
Yurtdışı Sertifika Programları

 

DER Yurtdışı Eğitim, farklı ülkelerde bulunan bir çok uluslararası dil okulu nun sertifikalı acentasıdır. İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda. Avusturya, Rusya, İrlanda, Malta, Güney Afrika, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya da yurtdışı eğitim görmek; yurtdışı dil okulları nda yabancı dilini geliştirmek ve kariyerinde ilerlemek isteyen kişilere yurtdışı dil okulları için Bursa merkez olmak üzere ücretiz yurtdışı eğitim danışmanlığı sunmaktadır.

Yurtdışı dil okulları , Yurtdışı Üniversite ve Yurtdışı Yüksek Lisans Programları, TOEFL, GMAT,GRE , SAT, IELTS ve Cambridge Sertifika Sınavlarına Hazırlık Programları, Çocuklar ve Yetişkinler için Yaz Okulları, Yurtdışı Sertifika Programları, Mesleki İngilizce ve İş İngilizcesi Programları, İş Dünyasına Yönelik Özel Programlar, Yurtdışında dil okulu, Konaklama, havaalanında karşılama ve Vize Hizmetleri, Ekonomik Uçak Bileti, Sağlık ve Seyahat Sigortası Organizasyonu yapmaktadır.

 

DER Yurtdışı Eğitim Danışmalığı Hakkımızda >>

Ahmet Taner Kışlalı Bulvarı, Öndül Elite Offices İş Merkezi, B Blok K.6 D. 77 ,Özlüce,  Nilüfer, BURSA

Tel: 0224 220 55 08

 

Yurtdışı eğitim KAYIT VE BİLGİ İSTEK FORMU

 

 

 

DER Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Bursa Ofisimiz Şubat 2018 itibari ile 11. Yılında Altıparmak’tan Bursa Özlüce’ye taşınarak öğrencilerimize kaliteli ve güvenilir yurtdışı eğitim danışmanlığı vermeye devam etmektedir.