Carl Duisberg Berlin Dil Okulu


Almanya Dil Okulları

Berlin Dil Okulları

Carl Duisberg Berlin Dil Kursu, Berlin’in Mitte bölgesinde yer almaktadır. Carl Duisberg Berlin Dil Okulu Brandenburg Kapısı, Gendarmenmarkt ve Reichstag binasına yürüme mesafesindedir. Friedrichstrasse’de dolaşmak için mükemmeldir ve Hanns Eisler Müzik Akademisi ve Humboldt Üniversitesi ise hemen köşededir. Carl Duisberg toplu taşıma araçlarına yakındır ve şehrin her yerinden kolayca erişilebilir. Carl Duisberg Berlin Dil Okulu nda 20 derslik, “Lernstudio”, küçük bir internet kafe ve dil kursuna katılanlar için popüler bir buluşma yeri olan bir dinlenme odası bulunmaktadır.

Berlin  birçok yüze sahip dünya çapında önemli bir metropol olma yolunda gelişmiştir. Modern sanat, medya ve fuar şehri için yaratıcı kültür merkezi. Almanya’da dil kursu almak için Dünyanın her yerinden öğrenciler bir araya gelmektedir. Hızlı bir şekilde büyüyen başkent Berlin, 4 Milyona yakın nüfusu ile 800 yıllık eski bir tarihe sahip. Berlin’de dil eğitimi  alırken Brandenburg Kapısı, Charlottenburg Şatosu, meşhur Almanya Parlamentosu veya muhteşem Unter den Linden Bulvarı’nı ziyaret edebilirsiniz. Çok sayıda müze ve çok değişken kültür birikimi ile her yıl tüm film dünyasını bir araya getiren uluslararası Berlin Film Festivali, Yıllık tiyatro buluşması, kültürler karnavalı,  Christopher Street Day, pek çok konserleri ile  Berlin büyüleyici bir kenttir.

Carl Duisberg Berlin Önemli Bilgiler
Carl Duisberg Berlin Kuruluş Yılı 1962
Carl Duisberg Berlin Öğrenci Kapasitesi 135
Carl Duisberg Berlin Sınıf Sayısı 20
Carl Duisberg Berlin En Küçük Yaş 16
Carl Duisberg Berlin Sınıftaki Öğrenci Sayısı 5-15
Carl Duisberg Berlin Olanakları Kütüphane, medya merkezi, internet cafesi, kantin, ücretsiz kablosuz internet
Carl Duisberg Sosyal Aktiviteleri
Carl Duisberg Dil Okulu Berlin Konaklama Seçenekleri Aile yanı, misafirhane, daire,
Carl Duisberg Berlin Dil Okulu Ulaşım Süreleri Okul, şehir merkezine kısa bir yürüme mesafesindedir. konaklama seçenekleri okula sadece 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.