CES Londra Dil Okulu


1979’da kurulan CES, İngilizce dilini dünyanın dört bir yanındaki öğrencilere öğretme konusunda 30 yıldan fazla bir deneyime sahiptir.

İngiltere’de tüm öğretmenler, asgari olarak, birçok uzman EFL öğretim diploması ve diploma sahibi olan Trinity TESOL veya Cambridge CELTA yeterliliğine sahiptir.
İrlanda’da tüm öğretmenlerimiz bir üniversite diploması artı bir ACELS tarafından tanınan öğretim yeterlilik derecesine sahiptir ve DELTA gibi birçok uzman EFL öğretim yeterlilik derecesine sahiptir. Tüm CES okulları aile yanında konaklama ve çok çeşitli konaklama seçenekleri sunar. Birleşik akademik bilgi, idari beceriler ve personelimizin İngiltere ve İrlanda’daki deneyim derinliği, CES’in sizin tam gereksinimlerinizi karşılayacak kurslar ve hizmetler sunabileceği ve sunabileceği anlamına gelir.

2007’de dört ya da daha az merkeze sahip ‘Avrupa’da Star İngilizce Dil Okulu’ ödülüne layık görüldü ve 2008 – 2011 yılları arasında her yıl aynı ödül için kısa listeye girdik. CES ardışık 5 yıl boyunca bu ödüle aday gösterilen tek okul. ! CES, İngiltere’deki British Council ve İrlanda’daki ACELS (İrlanda Eğitim Bakanlığı) tarafından tanınmakta ve onaylanmaktadır. CES Ireland ayrıca İrlanda’da Marketing English’in (MEI) kurucu üyesidir. CES, yıl boyunca devam eden okullarımızın çoğunun tam EAQUALS üyesi olmasıyla da gurur duymaktadır. CES Dublin ayrıca resmi bir IELTS Test Merkezi ve PEARSON test merkezidir. CES Leeds ve Harrogate resmi bir IELTS Test Merkezidir.

Önemli Bilgiler
Kuruluş Yılı 1979
Öğrenci Kapasitesi 220
Sınıf Sayısı 22
En Küçük Yaş 16
Sınıftaki Öğrenci Sayısı 10
Olanaklar İnteraktif yazı tahtası, kütüphane, DVD, bilgisayar odası, ücretsiz internet erişimi, öğrenci ortak odası, üniversite danışmanlık hizmeti, bahçe
Sosyal Aktiviteler Öğrenci partileri, disko geceleri, barbekü, piknik, konser, festival, tiyotro ve müze ziyaretleri, şehir turu, yakın şehirlere geziler, haftasonu aktiviteleri, spor faaliyetleri, tarih ve doga yürüyüşleri.
Konaklama Seçenekleri Aile yanı, yurt
Ulaşım Süreleri Londra merkeze 20 dakika mesafede, okul çevresinde restoron, cafe, bar, müze, tarihi yerler ve alışveriş merkezleri yer almaktadır.