FU Academy Heidelberg


Almanya Dil Okulları

Heidelberg Dil Kursları

Heidelberg merkezinde bulunan F + U Diller Akademisi, Avrupa’nın en büyük dil okullarından biridir. Tüm yıl boyunca Almanca, İngilizce ve 25’ten fazla dilde verilen derslerin yanı sıra F + U Diller Akademisi, yabancı diller için devlet tarafından tanınan mesleki eğitim okulunda mesleki eğitim de sunmaktadır (Yabancı Dil Yazışma Memuru, Avrupa Sekreteri, Tercüman, Tercüman ve dahası) ve dünyanın her yerindeki hedeflere dil gezileri düzenler.

Ayrıca, F + U Diller Akademisi, TestDaF, TELC, TestAS, OnSET, TOEFL®, TOEIC®, LCCI ve diğer birçok sınav için uluslararası bir test merkezidir.

F + U Diller Akademisi ayrıca Feststellungsprüfung (Uluslararası Öğrenciler için Üniversite Giriş Yeterliliği), yatılı okulda konaklama ve daha birçok özel program için hazırlık kursları sunmaktadır.

  • Heidelberg’de dil kursları: Almanca kursları , İngilizce kursları , İspanyolca kursları , İtalyanca kursları , Fransızca kursları , Çince kursları , Japonca kursları , Rusça kursları ve daha fazlası.
  • Test merkezi: TOEFL® , TestDaF , telc , TestAS , onSET , LCCI , HSK (Hanyu shuiping kaoshi): Konfüçyüs Enstitüsü Heidelberg ile işbirliği içinde.
  • 500’den fazla odada konaklama veya ev sahibi ailelerimizden birinde konaklama .
Kuruluş Yılı 2004
Öğrenci Kapasitesi 1020
Sınıf Sayısı 65
En Küçük Yaş 16
Sınıftaki Öğrenci Sayısı 4-15
Olanaklar 3 Adet bilgisayar odası, 50 adet bilgisayar, ücretsiz internet,
Sosyal Aktiviteler Şehir turu, tarihi ve turistlik mekanlara geziler, yakın şehirlere geziler
Konaklama Seçenekleri Yurt, hotel, hostel, aile yanı
Ulaşım Süreleri Aile yanı konaklama ya max:50 dakika