ILSC Melbourne Dil Okulu


ILSC Melborne Dil Okulu, Avustralya’nın kültür başkenti olarak bilinen Melbourne’nün kent merkezinde yer almaktadır. Melbourne Ülkenin havalı başkenti olarak adlandırılır. Böyle söylenmesinin nedeni ise renkli sanatsal etkinlikler, inanılmaz kahve kültürü, canlı müzik, eğlence, moda, spor, alışveriş ve gece yaşamıdır. ILSC Melbourne kampüsü ise kentin merkezinde son derece modern bir kampüs olarak kentin mimarisine uygun şık bir dizayn edilmiş atmosfere sahiptir. İster kent içi ister ülke içinde ulaşım için kısa sürede ulaşabileceğiniz South Cross Tren istasyonu kampüsün hemen karşısında yer alır. Aynı zamanda Cafe ve Restaurantlara da oldukça yakındır. Konaklamanız her nerede olursa olsun tüm otobüslerle çok kısa süre içinde kampüse ulaşmanız mümkün. Ders sonrası ve hafta sonu aktiviteleri ile pratik ve iş İngilizce’si için program ve aktivitelere sahip kursta eğitim almak sizin için ayrıcalık olacaktır.

Melbourne’de İngilizce okuyun

ILSC Melbourne’un yeni tasarlanmış modern kampüsüne adım atın ve hepsi şehrin serin ve şık atmosferine uyan mimari bir hisle etkileşimli öğrenci öğrenmesini teşvik eden bir alan keşfedeceksiniz.

Okul, şehrin içine ve dışına gitmeniz gereken her yere ulaşmak için ana merkez olan Güney Haç Tren İstasyonu’nun karşısında merkezi bir konuma sahiptir. Ayrıca şaşırtıcı kahve dükkanları, lezzetli kafe ve restoranlar ve alışveriş yakındır. Bu canlı şehrin sunduğu en iyi deneyimleri yaşayın.

Melbourne Hakkında

Avustralya’nın kültür başkenti Melbourne büyüsüne kapılın!

Avustralya’nın en çeşitli ve şık şehirlerinden biri olan Melbourne’de İngilizce öğrenin. Melbourne genellikle ülkenin serin başkenti olarak adlandırılır ve nedenini görmek zor değildir. Renkli sanat ve kültür sahnesi, inanılmaz kahve, canlı müzik ve eğlence, spor, birinci sınıf moda ve alışveriş ve canlı gece hayatı ile şehirde herkes için bir şeyler var. Birçok gizli yolunu keşfetmek ya da kalça, kentsel mahallelerinde dolaşmak için biraz zaman harcayın ve Melbourne’un neden dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak tekrar tekrar seçildiğini keşfedeceksiniz.

Kampüste Öne Çıkanlar

  • Melbourne sınıfı aracılığıyla eğlenceli keşif İngilizcesinde , şehirdeki maceralarla İngilizce becerilerinizi geliştirin .
  • ÜCRETSİZ İş Kulübüne katılın ve Avustralya’da bir iş bulmak için bilmeniz gereken her şeyi öğrenin.
  • Güncel dünya olayları hakkındaki görüşlerinizi ifade etmek, kelime dağarcığı (ve arkadaşlıklar) oluşturmak ve İngilizce konuşma ve tartışma konusunda daha rahat olmak için ÜCRETSİZ Sabah Haber Kulübüne göz atın.
  • Al Kafe Çalışma Becerileri kursu ve İngilizce ve barista becerileri öğrenirler.

ILSC Melbourne Dil Okulu Olanakları

37 Sınıf 2 Bilgisayar laboratuvarı 2 adet öğrenci salonu Mutfak Kablosuz İnternet İbadet Odası

Melbourne İklim ve Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

26°C
26°C
24°C
20°C
17°C
14°C
13°C
15°C
17°C
20°C
22°C
24°C
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
ILSC Melbourne Dil Okulu Bilgilendirmeleri baz alınmıştır

ILSC Melbourne Dil Okulu Fotoğrafları

Melbourne Şehir hayatı

VARIŞ

Uluslararası veya iç hat uçuşlarından geliyorsanız Melbourne Havalimanı’na (Tullamarine) ineceksiniz. Çoğu uluslararası uçuş Terminal 2’ye iner; ancak, gelmeden önce hangi terminali onaylamak için biletinizi kontrol edin. Melbourne Havaalanı, okuldan otobüsle yaklaşık 30 dakika uzaklıktadır. Melbourne SkyBus Express Service, havaalanı ve şehir merkezi arasında 7/24 hizmet vermektedir.

Havaalanından karşılama talep ederseniz, bir kişi sizi havaalanında karşılayacak ve konaklamanıza getirecektir.

SAĞLIK VE GÜVENLİK

Melbourne genellikle yaşamak ve okumak için çok güvenli bir yerdir, ancak kendinize bakmak ve her zaman çevrenizin farkında olmak önemlidir. Eşyalarınıza dikkat edin ve üzerinize büyük miktarda nakit taşımaktan kaçının. Okulda, evde veya dışarıda her zaman sağduyunuzu kullanın.

BAHŞİŞ VE VERGİLER

Avustralya’da restoranlar, barlar, taksiler, oteller veya diğer hizmet sektörlerinde bahşiş beklentisi yoktur. Avustralya’daki çoğu mal% 10 Mal ve Hizmet Vergisine (GST) tabidir. Listelenen tüm fiyatlara bu vergi dahildir, bu nedenle mağazalarda satın alınan ve dışarıda yemek için reklamı yapılan fiyattan daha fazla ödeme yapmanız gerekmez.

SÜRÜŞ YAŞI

Victoria’daki araç kiralama şirketlerinin çoğu, sürücülerin 21 yaşında olmasını gerektirir, ancak birçok şirket 25 yaşın altındaki sürücüler için ek ücret talep edecektir.

YASAL İÇME YAŞI

Avustralya’da alkol almak ve içmek için yasal yaş 18’dir.

ILSC Melbourne Dil Okulu Google Earth Üstten Görünüm için tıklayınız!