ILSC Sydney Dil Okulu


Avustralya Dil Okulları

Sydney'de İngilizce Dil Kursu

ILSC Sydney Dil Okulu Avustralya’nın New South Wales Eyaletinde Sydney kentinde yer almaktadır. Plajlarla ve Ulusal parklarla çevrili bu kent 4 milyonu aşkın kozmopolit nüfusu ile dünya standartlarında bir bir kent yaşamına sahip. Çok sayıda müze ve gezi seçeneğine sahip kent 70 plajı ile pek çok turistin gözdesi halinde. ILSC Sydney dil kursu kentin merkezinde ve çeşitli aktivite ve eğlence merkezlerine sadece yürüyüş mesafesinde. Kampüs Central Bussines District’te tren ve otobüs ile ulaşıma çok yakın mesafede. Kampüste haber kulübü, kahvaltı sohbetleri, iş kulübü, cafe work skills kursu, yarış ve spor günü gibi yıllık etkinlikler düzenleniyor.

Tüm bunların yanı sıra kurs sonrası aktiviteler, hafta sonu macera etkinlikleri de dil gelişimi için hazırlanan programlar arasındadır. Özellikle Sydney’de dil eğitimini iş için tercih eden kursiyerler için işe yönelik dil eğitim programları başarılı bir iş İngilizce dil başlangıcı için hazırlık program alt yapısı sunmaktadır.

Sydney Hakkında

Ulusal parklar ve muhteşem plajlarla çevrili canlı, birinci sınıf kozmopolit bir şehir.

Dört milyondan fazla nüfusa sahip Avustralya’nın en eski, en büyük ve en çeşitli şehri Sydney’de İngilizce öğrenin. Bu canlı, kozmopolit şehir, ikonik mimari, 70’ten fazla çarpıcı plaj, inanılmaz granit kayalıkları ve şehri çevreleyen güzel Sydney Limanı gibi çok çeşitli gezi seçeneklerine sahip popüler bir turistik yer. Sydney ayrıca dünya standartlarında alışveriş, harika müzeler ve her zevke veya ilgiye hitap eden çok çeşitli müzik, kültür ve sanat olanakları sunmaktadır.

Sydney’de İngilizce okuyun

ILSC Sydney Dil Okulu kampüsü, Merkezi İş Bölgesi’nde elverişli bir konumda, tren ve otobüs güzergahlarına ve birçok muhteşem yere yakındır.

Kampüste Öne Çıkanlar

  • ÜCRETSİZ Sabah Haber Kulübü sunuyoruz. Güncel haberleri ve olayları tartışarak kahvaltıda İngilizcenizi geliştirmek için diğer öğrencilerle bir araya gelin.
  • SERBEST iş kulüp size Avustralya’da bir iş güvenliğini hakkında bilmeniz gereken her öğrenmesine yardımcı olacaktır.
  • Al Kafe Çalışma Becerileri  kursu ve İngilizce ve barista becerileri öğrenirler.
  • Amazing Race ve Sports Day gibi yıllık etkinlikler tüm okul topluluğunu eğlenceli ve eğlenceli bir şekilde bir araya getirir!
  • ILSC Sydney ayrıca Greystone College aracılığıyla Business’ta Mesleki Eğitim (Mesleki Eğitim Eğitim programları) sunmaktadır .

Şehir hayatı

Bazı hızlı ipuçları ve bilgiler için aşağıya bakın.

VARIŞ

Uluslararası bir kavgadan geliyorsanız, büyük olasılıkla Terminal 1, Sydney Havaalanı’na ineceksiniz, ancak bunun geldiğiniz terminal olduğunu onaylamak için biletinizi kontrol edin. Sydney Havaalanı okuldan trenle yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Airport Link tren servisi düzenli olarak dış hatlar terminalinden kalkmaktadır.

Havaalanından karşılama talebinde bulunursanız, aile yanında aileniz veya bir ILSC personeli havaalanında sizi karşılayacak ve konaklamanıza getirecektir.

SAĞLIK KAPSAMI (OSHC)

ILSC Sydney Dil Okulu danışmanlarınızın da sizi yönlendireceği gibi Yurtdışı Öğrenci Sağlığı Sigortası (OSHC) Avustralya’da öğrenci vizesi için zorunlu bir gerekliliktir. ILSC, OSHC’nizin satın alımını Bupa aracılığıyla düzenleyebilir.

SAĞLIK VE GÜVENLİK

Sydney genellikle yaşamak ve okumak için çok güvenli bir yerdir, ancak kendinize bakmak ve her zaman çevrenizin farkında olmak önemlidir. Eşyalarınıza dikkat edin ve yanınızda büyük miktarda nakit taşımaktan kaçının. Okulda, evde veya dışarıda her zaman sağduyunuzu kullanın.

BAHŞİŞ VE VERGİLER

Avustralya’da restoranlar, barlar, taksiler, oteller veya diğer hizmet sektörlerinde devrilme beklenmemektedir. Avustralya’daki çoğu mal% 10 Mal ve Hizmet Vergisine (GST) tabidir. Listelenen tüm fiyatlara bu vergi dahildir, bu nedenle mağazalarda satın aldığınız ve dışarıda yemek yiyebileceğiniz şeyler için reklamı yapılan fiyattan daha fazla ödeme yapmanız gerekmez.

SÜRÜŞ YAŞI

Çoğu araç kiralama şirketi, sürücülerin 21 yaşında olmasını gerektirir, ancak birçok şirket 25 yaşın altındaki sürücüler için ek ücret talep edecektir.

ILSC Sydney Dil Okulu Olanakları

37 Sınıf 2 Bilgisayar laboratuvarı 2 adet öğrenci salonu Mutfak Kablosuz İnternet İbadet Odası Kütüphane Test Merkezi Masa Tenisi

Sydney İklim ve Yıllık Sıcaklık Ortalamaları

26°C
26°C
24°C
20°C
17°C
14°C
13°C
15°C
17°C
20°C
22°C
24°C
Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık
ILSC Sydney Dil Okulu Bilgilendirmeleri baz alınmıştır

ILSC Sydney Dil Okulu Haritada yeri ve üstten görünüm için tıklayınız!

TİPİK YAŞAM MALİYETLERİ

Avustralya’da eğitim görürken yaşam masraflarınızı karşılayacak yeterli paranız olduğundan emin olmalısınız. Öğrenim ücretleri, uçak biletleri ve sağlık sigortasına ek olarak, yaşam maliyetleri kira, yiyecek, yiyecek, ulaşım, kamu hizmetleri, eğlence ve kıyafetleri içerebilir, ancak bunlarla sınırlı değildir.

Sen yaşayan ve Avustralya’da okuyan ilişkili maliyetler bazı görüntüleyebilirsiniz  burada . (Tüm maliyetler Avustralya doları cinsindendir)

ÇALIŞIRKEN ÇALIŞIN

Avustralya’daki çoğu öğrenci vizesi, dersiniz oturumdayken haftada 20 saate kadar ve planlanan kurs aralarında sınırsız saatlerde çalışmanıza izin verir. Ancak, bir iş bulmak zor olabilir ve öğrenim ücretlerinizi veya diğer masraflarınızı yarı zamanlı istihdam yoluyla karşılamayı beklememelisiniz.

İKLİM

Sydney iklimi ılımandır, bu da yıl boyunca Sydney plajlarının ve açık hava etkinliklerinin tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir. En yağışlı aylar Mart ve Mayıs; en soğuk ay Temmuz, en sıcak ay Ocak ve Şubat aylarıdır. Ortalama yaz sıcaklığı 25 ° C civarındadır, ancak bazen bundan daha sıcak olur.

TOPLU TAŞIMA

Sydney’in toplu taşıma sistemi, şehir ve metropol bölgelerinde faaliyet gösteren mükemmel bir tren, otobüs ve feribot servisi ağına sahiptir. Mevcut hizmetler, tarifeler, bilet maliyetleri ve daha fazla bilgi için: