International House Heidelberg Dil Okulu


Almanya Dil Okulları

Heidelberg Dil Kursları

1958’de kurulan IH Heidelberg – Collegium Palatinum, Almanya’da Almanca öğrenmek isteyen katılımcılar için tüm yıl boyunca her seviyede Almanca kursları sunmaktadır. Dil programları uluslararası gruplarda veya özel sınıflarda yoğun ve etkili bir şekilde öğretilir.

Okul, genel, uzman ve işle ilgili Almanca kursları verir ve telc Dil Testleri ve TestDaF için yetkili bir sınav merkezidir. IH Heidelberg, çekici bir kültürel aktivite programı düzenler ve modern öğrenci dairelerinde veya ev sahibi ailelerde konaklama seçenekleri sunar. International House Heidelberg dil kursu oldukça iyi bir konumdadır. Hafif raylı sistem 5 dakika yürüyüş mesafesinde yer alır. Hayvanat Bahçesi, Eyalet Parkı ve Eski Kale’ye 10 dakika içinde ulaşılabilir. Frankfurt’a çok yakın olan Heidelberg oldukça yeşil ve doğa ile içi içe bir kenttir.

Ih Heidelberg, öğrencilerin yaşaması ve öğrenmesi için mükemmel ortamı sağlayan tarihi bir binada yer almaktadır.

Sınıflar ve ofisler modern donanımları ile etkileyicidir ve gerçek bir kampüs hissi verir. Pitoresk bahçe, öğrencilere çeşitli eğlence etkinlikleri sunmaktadır. Olanaklar arasında iyi donanımlı sınıflar, bilgisayar laboratuarı, kütüphane, ücretsiz Wi-Fi, geniş bahçe ve teraslar ve TV odası bulunmaktadır.