Poznan Ekonomi Üniversitesi


POZNAŃ İKTİSAT VE İŞLETME ÜNİVERSİTESİ, Polonya’daki en eski, en prestijli ekonomi okullarından biridir. 1926’dan bu yana, sürekli olarak yüksek öğrenim geliştiriyor ve bilimsel çalışmaların yüksek kalitesini ve araştırma altyapısının sürekli gelişmesini sağlıyoruz. Çok sayıda ekonomik uzman raporu hazırlıyor ve yenilikçi projeler uyguluyoruz. Yıllardır vermiş olduğumuz yüksek kaliteli eğitim, öğrencilerimize ve mezunlarımıza dinamik bir işgücü piyasasının zorluklarıyla başarılı bir şekilde baş etmelerini sağlıyor.

Araştırmamızın ve eğitim yöntemlerimizin yeniliği, öğrencilerimizin ve çalışanlarımızın sayısız sıralaması ve başarısı ile doğrulandı. Diğer ülkelerle işbirliğinin gelişmesi ve geniş bir şekilde tanımlanmış iş uygulamaları ile en yüksek eğitim kalitesi için dikkatimizi birleştiriyoruz.

Temmuz 1925’te Ticaret ve Sanayi Odası’nın ve Poznan’ın Eğitim Ofisi’nin çabalarıyla, ticaret odaklı bir yüksek öğretim kurumu kurma kararı alındı. Okulun tüzüğü ve müfredatıyla ilgili çalışmalar başlar. Başlangıç ​​noktası, Avrupa ve Amerika’daki benzer ticaret fakültelerinin belgeleri ve organizasyon yapılarıdır. Okulun müdürü Prof. Leonard Grabisz, bir yarışmada seçildi.

Poznan Ekonomi Üniversitesinin Bölümleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri

Program Adı Süre (Sömestr) Ücret (Yıl/Euro)
Lisans Programları (İngilizce)
Finans 6 10.000 PLN
Uluslararası İşletme 6 10.000 PLN
E- İşletme 6 10.000 PLN
Üretim ve Süreç Yönetimi- İşletmede Çevre ve Teknoloji 6 10.000 PLN
Gelişen Pazarlarda Uluslararası İşletme 6 10.000 PLN
Yüksek Lisans Programları (İngilizce)
MSc International Business – Faculty of International Business andEconomics 4 10.000 PLN
Finansal Mühendislik 4 10.000 PLN
Finans 4 10.000 PLN
İnovatif İşletme 4 10.000 PLN
E-İşletme 4 10.000 PLN