St Giles Cambridge


st-giles-cambridge22

Cambridge

St Giles Cambridge ; Okul geleneksel mimarisi olan bir binada bulunmaktadır ve binanın tarihi mimarisini koruyarak eski ve yeniyi bir araya getirmek için modern ve iyi donanımlı sınıflar oluşturarak bir güncelleme tamamlanmıştır. Eskiyle yeninin bu karışımı aslında tüm kentte devam ediyor – güzel tarihi binaların yanı sıra, canlı bir uluslararası hisle, gelişen bir kültürel manzarayla ve mükemmel alışveriş ve restoranlarla tamamen modern bir şehir de bulacaksınız!

Kentin kompakt boyutu sayesinde tüm konaklama seçeneklerine okula kolayca ulaşılabilir. Londra’ya giden trenlerle yolculuk sadece bir saat sürmektedir ve bu kadar hızlı ulaşım bağlantılarına sahip olan Cambridge kenti, İngiltere’yi daha fazla keşfetmek için ideal bir merkezdir.

St Giles Cambridge de İngilizce öğrenmek veya mevcut kursların herhangi biri hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bizimle iletişime geçiniz.

  • Tarihi bir üniversite kentinde yaşam deneyimi,
  • Okulumuz 2018 yılında tamamen yenilenmiştir!
TESİSLERİ
  • Öğrenci Café
  • Bahçe terası
  • Öğrenci Kitabevi
  • Çalışma merkezi
  • Öğrenci tabletleri ve ücretsiz Wi-Fi
  • Tüm Sınıflarda İnteraktif Yazı Tahtaları
  • Yılın belirli zamanlarında, 5-10 dakikalık bir yarıçapta ekstra uygun sınıflar kullanılır.
ULAŞIM ZAMANLARI

Londra: Yaklaşık. Trenle 60 dakika
Stansted: Yaklaşık. Trenle 45 dakika
Heathrow: Yaklaşık. Taksiyle 90 dakika
Otel / Misafir Evleri: Yaklaşık. 10-30 dakika yürüme mesafesinde
Aile yanında: toplu taşıma araçları ile 20-40 dakika
Residence: 30-40 dakika yürüme mesafesinde

St Giles Cambridge’de 18 yaşın altında

Cambridge okulumuz ilkbahar ve yaz aylarında 14 yaşından büyük öğrencileri ve tüm yıl boyunca 16 yaşından büyükleri ağırlamaktadır. Gençler, özenle seçilmiş bir ev sahibi ile konaklama yapabilir ve Cambridge’de bulunan çok çeşitli kurslar arasından seçim yapabilir. Ancak, okul esas olarak 18 yaş ve üstü olanlar için tasarlanmıştır ve 18 yaşın altındakiler için 24 saat boyunca bir denetim yapamayız. Bu nedenle, 18 yaşın altındaki tüm öğrencilerin ebeveynlerinin ve velilerinin kayıt yaptırmadan önce 18 yaş altı kılavuzlarını okumasını ve anlamasını istiyoruz.

Not:  Nisan 2019’dan itibaren ilk Junior kurs öğrencilerimizi de ağırlayacağız. 16 yaşından küçük öğrencilere, yetişkinlerin derslerinde daha iyi hizmet vermeleri gerektiğini düşünmüyorlarsa, yetişkin öğrencilerimiz için ayrı sınıflarda ders verilecektir. 16 veya 17 yaşları arasındaki öğrencilere yetişkinlerimizle veya küçük öğrencilerimizle öğretim alabilir.

Bu kılavuzlar ve daha fazla ayrıntı için lütfen danışmanlığımızı ziyaret edin  .