St Giles Eastbourne


St Giles Eastbourne kampüs

St Giles Eastbourne öğrencilerin eğitimi sırasında pek çok konforu sınıf ve binalarında sunuyor. İyi bir eğitim, arkadaş ortamı ve öğretmenlerle diyalog sağlıklı bir eğitim için artılar sunuyor.

St Giles Eastbourne

  • Odaklanmış çalışma için ideal, güvenli ve rahatlatıcı bir atmosfer
  • Özel ilgi yüksek düzeyde küçük merkez
  • Okulumuzdan 40 dakikalık bir yolculuk içinde tüm konaklama
  • Para için mükemmel değer

St Giles Eastbourne, şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja birkaç dakika uzaklıkta, güzel bir binada yer alan küçük, samimi bir İngilizce okulu. Okul binamız, dışarıda rahatlamak için ödüllü bahçeler ve teraslarla çevrilidir.

Eastbourne, sadece 90.000 nüfuslu Güney sahilinde samimi bir kasabadır. Küçük, güvenli ve keşfi kolaydır. Kasabanın İngiltere’nin en güneşli olma ününü yılda 4 milyondan fazla ziyaretçi çekiyor. İngilizce okulumuz, daha kişisel bir öğrenme deneyimi arayan veya ilk kez yurtdışına giden genç öğrenciler için idealdir.

Eastbourne’da İngilizce öğrenmek istiyorsanız veya mevcut kursların herhangi biri hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, danışmanımızla bağlantıya geçin.

TESİSLERİ
  • Öğrenci Café
  • Bahçe terası
  • Öğrenci Kitabevi
  • Self-Access Eğitim Merkezi ve Kütüphanesi
  • Öğrenci Bilgisayarları ve Ücretsiz Wi-Fi
  • Tüm Sınıflarda İnteraktif Yazı Tahtaları
St Giles Eastbourne ingilizce dil eğitimi
St Giles Eastbourne ULAŞIM ZAMANLARI

Londra: Yaklaşık. Trenle 90 dakika
Brighton: Yaklaşık. Trenle 30 dakika
Gatwick: Yaklaşık. Trenle 60 dakika
Heathrow: Yaklaşık. Taksiyle 120 dakika
Otel / Misafir Evleri: Yaklaşık. 5-20 dakika yürüyün
Aile Yanı: Yaklaşık. 15 – 40 dakika yolculuk

ANA UNSURLAR

300

Kapasite

20

Sınıf

21

Yaş Ortalaması

14+

Min Yaş ( 18 yaş altı için lütfen özel bilgilendirme kılavuzu talep ediniz)

Ortalama 10

Kişi Sayısı Ortalama

eastbourne-stgiles35

Ülkelere göre öğrenci dağılımı

St Giles Eastbourne

Şehir merkezine ve plaja sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Okul binası bahçe ve terasla çevrilidir. St Giles Eastbourne sahile 100 metreden da az mesafesiyle  öğrenciler için mükemmel bir seçimdir Sadece 90.000 nüfuslu  küçük bir kasaba olan Eastbourne   güneşli, güvenli ve keşfedilmesi kolaydır . Güney İngiltere de muhteşem doğa güzellikleriyle iç içedir.

Okulda odaklı çalışma için güvenli ve ideal bir ortam bulunur. Düzenli organizasyonlarla öğrencilerin sosyal hayatı da unutulmayarak çeşitli aktiviteler yapılır. Tiyatro ve müzikal gezileri, okulda film geceleri, Thames nehrinde disko gemisi, İskoçya, Galler, Göller Bölgesi, Paris ve Amsterdam’a hafta sonu gezileri ile her türlü sosyal programlar düşünülmüştür.

Önemli Bilgiler
Kuruluş Yılı 1955
Öğrenci Kapasitesi 300
Sınıf Sayısı 20
Ortalama Yaş 21
En Küçük Yaş 14
Sınıftaki Öğrenci Sayısı Maksimum 12
Olanaklar Ücretsiz internet ve öğrenci bilgisayarları, dijital ortamlı dil labaruvarı,öğrenci kafeleri,bahçe ve teraslar,kütüphane,tüm sınıflarda interaktif tahtalar
Sosyal Aktiviteler Yapılan sosyal aktiviteler: Sinema geceleri, Bowling, Öğleden Sonra Oyunları, Salsa Dersleri, Pub Geceleri, Haftasonu gezilebilecek gezi noktaları, Londra Cambridge, Oxford, Canterbury, Paris, Bruges, İskoçya Amsterdam
Konaklama Seçenekleri Aile Yanı, Konuk Evi, Oteller, Yurt(yaz dönemi açık olan yurtlar)
Ulaşım Süreleri Londra:Trenle 90 dk Brighton:Trenle 30dk Gatcwick:Taksiyle 60dk Heathrow:Taksiyle 120 dk Aile yanı:Yürüyerek ortalama 25-30 dk Yurt:Yürüyerek 10-15 dk Oteller ve konuk evleri:Yürüyerek 5-20dk