Varşova Lazarski Üniversitesi


Lazarski Üniversitesi, “universitas magistrorum et scholarium” ilkesiyle yenilikçi eğitim standartlarını ustaca geleneksel eğitim hedefleriyle birleştiren bir akademik ve eğitim kurumudur.

 

Bu varsayıma göre, bir üniversite öğretmen ve öğrenci topluluğudur. Topluluğumuzu, seçkin ustalardan kendi alanlarında bilgi edinmeye dayanarak inşa ediyoruz. Bu nedenle öğretim üyelerimizin ekonomi, politika ve hukuk konularında 250’den fazla seçkin uzmandan oluşması, ekibimizde hem bilim dünyasında tanınan isimlere hem de uygulamalı uzmanlara sahip olmakla gurur duyuyoruz. Onlar sayesinde, öğrencilerimize üniversite eğitiminin başlangıcına benzer şekilde, seçtikleri alanlarda derinlemesine bir temel veren kapsamlı bir eğitim sağlıyoruz . Bu arada, eğitim ve yürütülen araştırma profili, profesyonel becerilerin şekillendirilmesine odaklanarak günümüz dünyasının gereksinimlerine uyarlanmıştır.

Yıllar boyunca,  eğitim sıralamasında en iyi üniversiteler arasında yer aldık.

Mükemmel öğretim kadromuz ve yüksek eğitim kalitesine gösterdiğimiz özen sayesinde, Polonya’nın en önemli üniversite sıralamasının üstündeki yerimiz uzun yıllar boyunca güvence altına alınmıştır.

Biz Avrupa Komisyonu talebi doğrultusunda hazırlanan uluslararası U Multirank sıralamasında en iyi Polonyalı üniversitesi derecesine sahip bir kurumuz.  Ek olarak, dünyanın dört bir yanındaki prestiji en yüksek dereceli üniversitelere dahil olduk.

Hukuk Fakültemiz özel üniversitelerin hukuk fakülteleri arasında 1. sırayı sahiptir.  (“Dziennik Gazeta PRAWNA” ) sıralamasında.

Neden Lazarski?

Tecrübeyle öğretmek
  • Ders müfredatı, iş ve hukukun en iyi uygulayıcıları ile devam eden istişarelerde bulunur. Her yeni uzmanlık verilen alanda bir uzman tarafından denetlenir. Çalışmalarımızın gerçek kapsamının daima mevcut piyasa beklentilerine karşılık geldiğini sürekli olarak güvence altına alan bir İş Konseyi atadık. Sonuç olarak, gelecekteki mesleki yaşamınızda gerçekte ne kullanacağınızı öğrendiğinizden eminiz.
  • Sınıflar etkileşimli olarak gerçekleştirilir: atölye çalışmaları, vaka çalışmaları ve simülasyonlar, deneyim yoluyla öğrenmeniz için bir fırsattır. Halen üniversitede iken pratik becerilerinizi geliştirebilirsiniz! Bir avukat veya savcı olarak hangi rolü üstlenmeyi tercih edersiniz? Kendi mahkeme salonunda simüle edilmiş bir davaya katılın.

Mesleki başarı garantisi

  • Üniversite tarafından sağlanacak ücretli stajlar sırasında erken mesleki deneyim kazanacaksınız. Ortak şirketlerimizde projeler tamamlayacak ve gelecekteki işverenler için referans veya öneri mektubu alacaksınız.
  • Staj ve İş Yerleştirme Bölümümüz sayesinde, öğrencilerimize başvuru belgeleri hazırlama, atölye çalışmaları ve kariyer danışmanlığı düzenlemede proaktif olarak destek veriyoruz. Bu yüzden öğrencilerimizin% 76,1’i hala okurken iş buluyor!

Uluslararası bir üniversite

  • Dünyada 90’dan fazla üniversite ile işbirliği yapıyoruz. Erasmus + programı sayesinde yeni ülkeleri ve farklı kültürleri deneyimleyebilirsiniz. Teklifimiz yalnızca öğrenci değişim programlarını değil, aynı zamanda yabancı staj ve eğitimleri de içermektedir.
  • İngilizce müfredatımız, Boston Üniversitesi ve Coventry Üniversitesi ile işbirliği içinde tasarlanmıştır. Sonuç olarak, seçtiğiniz ana dalını okurken hem Polonyalı hem de İngiliz diploması alırsınız.

Lazarski Üniversitesinin İngilizce Bölümleri ve Yıllık Eğitim Ücretleri

Başvuru ücreti: 200 Euro

Program Adı (İngilizce) Süre (Sömestr) Ücret (Yıl/Euro) ve Başlangıç
Dil Hazırlık Programları
İngilizce Hazırlık (Ekim – Haziran) 2 € 3.350 Ekim
İngilizce Hazırlık (Şubat – Haziran) 1 € 1.750 Şubat
İngilizce Yaz Kursu – 2 Ay (200 Saat ) 24.07.2019 – 18.09.2019 2 € 480
İngilizce Yaz Kursu – 1 Ay (100 Saat ) 22.08.2019 – 18.09.2019 2 € 330
Lehçe Hazırlık (Ekim – Haziran) 2 € 2.500 Ekim
Lehçe Hazırlık (Şubat – Haziran) 1 € 1.350 Şubat
Lisans Programları ve Uzmanlık Alanları
Economics (Ekonomi) 6 € 3.200 Ekim
Management (Yönetim – Turizm ve Otel Yöneticiliği / Lojistik) 6 € 3.400 Ekim
International Relations (Uluslararası İlişkiler – Avrupa Çalışmaları) 6 € 3.200 Ekim
Double Degree (Çift Diploma Program – Lazarski + Coventry Üniversitesi): Business Economics (İşletme Ekonomisi) 6 € 4.000 Ekim
Double Degree (Çift Diploma Program): International Relations and European Studies (Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları) 6 € 4.000 Ekim
Aviation Law and Professional Pilot Licence (Havacılık Hukuku ve Profesyonel Pilot Lisansı) 6 € 24.000 Ekim
Law in Business Management (İşletme Yönetimi Hukuku) 6 € 3.200 Ekim
Law in International Relations (Uluslararası İlişkiler Hukuku) 6 € 3.200 Ekim
Finance and Accounting (Finans ve Muhasebe) 6 € 3.200 Ekim
İngilizce Yüksek Lisans Programları ve Uzmanlık Alanları
Economics (Ekonomi) 4 € 3.200 Ekim
International Relations (Uluslararası İlişkiler) 4 € 3.200 Ekim
Double Degree (Çift Diploma Program – Lazarski + Coventry Üniversitesi): International Business Economics (Uluslararası İşletme Ekonomisi) 4 € 4.000 Ekim
Double Degree (Çift Diploma Program): International Relations (Uluslararası İlişkiler) 4 € 4.000 Ekim