YURTDIŞINDA OKUMAK

 Yurtdışında okumak birçok kişinin hayali, bu hayali gerçekleştirmek için işinde uzman, güvenilir, tecrübeli ve öğrenci odaklı bir yurtdışı eğitim firması ndan yurtdışı eğitim danışmanlık almak çok önemli!

Yurtdışında eğitim almak kariyerinizi, vizyonunuzu, çevrenizi kısacası tüm geleceğinizi şekillendiren en önemli kararlardan biri.

Der Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak;

  • Bütçenize ve hedeflerinize yönelik yurtdışı eğitim programı seçmek, dil, ülke, şehir, okul, yurtdışı üniversite şeçiminde detaylı bilgi vermek
  • Karar verilen program sonrası okul kabulunu almak, tercihinize uygun konaklama sunmak ve organize etmek
  • Yurtdışı eğitimi için gerekli öğrenci vizesi için vize dosyasını detaylı hazırlayarak yurtdışı çıkışını tamamlamak
  • Sonrasında havaalanında karşılanma ve yurtdışında eğitime başladığı süreçte ihtiyaç duyulan her adımda; mutlu bir eğitim hayatı için öğrencinin yanında rehber olmak

bizim en önemli görevimiz.

Der Yurtdışı Eğitim bünyesinde yurtdışında okumak isteyen genç öğrenci adaylarına sunulan; yurtdışı dil okulu, yurtdışı üniversite, yüksek lisans  programları vardır. Ek olarak, yetişkin profesyonellere yönelik programlarımız da bulunmaktadır. İş hayatına hali hazırda atılmış, kısa ve/veya uzun yurtdışı sertifika ve diploma programlarıyla mesleki becerilerini arttırabilirsiniz. Kendine artı değer katmak isteyen öğrenci adayları için pazarlamadan finansa, proje yönetiminden mutfak sanatlarına kadar bir çok program seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca çocuklar için 7-17 yaş yurtdışı yaz okulları programlarıyla hem İngilizce pratiğinizi geliştirebilir; hem de dünyanın her yerinden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İngilizceyi tenis, futbol, binicilik, müzik, dansla birleştirebilir; bol gezi ve eğlenceyle dolu muhteşem bir yaz geçirebilirsiniz. Yurtdışı yaz okulları programlarımız kapsamında anne- çocuk paketleri, aile programları da mevcut.

Yurtdışı Üniversiteleri

Yurtdışında Üniversite eğitimi hakkındaki sorularınızı cevaplayarak Avusturya, Almanya, Polonya, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Litvanya, Bulgarsitan, Belarus, İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya,  için üniversite yerleştirme hizmeti vererek öğrencilerin hedeflerine ulaşmasına destek olmaktayız.

Yurtdışı Üniversiteleri >>

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı dil okullarında ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Almanya, Avusturya, Malta ve  diğer bir çok ülke Yurtdışı dil okulları ve yurtdışı dil kursları için A dan Z ye yurtdışı eğitim danışmanlık vermekteyiz.

Yurtdışı Dil Okulları >>

Yurtdışında Okumak

Tercih ve niteliklerinize uygun Yurtdışı üniversiteleri ile ilgili Yurtdışı üniversite başvuru yapılması için Bizim ile iletişime Geçin!

Yurtdışı dil eğitimi ve yurtdışı dil okulları için detaylı bilgi verilmesi. Yurtdışı dil okullları fiyatları ve yurtdışı konaklama ayarlanması, yurtdışı vize işlemleri nizin özenli bir şekilde yapılması. Yurtdışı vize nizi aldıktan sonra uçak biletinizin ayarlanması. Karşılama organize edilmesi gibi işlemler için  profesyonel yurtdışı üniversite danışmanlık ve yurtdışı lisans danışmanlık hizmeti almak için DER yurtdışı eğitim danışmanlık ile  irtibat kurabilirsiniz.